IMN
Unia Europejska flaga
Biuletyn Informacji Publicznej

W dniach 27-28 lutego 2019 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu odbyły Targi Utrzymania Ruchu i Technologii Przemysłowych INDUSTRYmeeting.

Celem targów była wymiana doświadczeń oraz zaprezentowanie aspektów związanych z efektywnym utrzymaniem ruchu w przedsiębiorstwach przemysłowych, a także prezentacja doświadczeń, narzędzi i rozwiązań wspierających zarówno procesy utrzymania ruchu, jak i technologie przemysłowe.

Wzorem poprzedniej edycji podczas targów nie zabrakło wykładów poświęconych branży BHP, a także licznych warsztatów związanych z produkcją i utrzymaniem ruchu w zakładach przemysłowych. Nowością podczas targów była specjalna strefa dedykowana dla Przemysłu 4.0, gdzie można było dowiedzieć się więcej na temat nowej rewolucji przemysłowej, której właśnie doświadczamy.

Wydarzeniami towarzyszącymi targom były:

  • Konferencja pt:„Współczesne produkcja – kultura prężnego i szybkiego działania”, Organizatorzy: Fundacja Polskie Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Montażu, Expo Silesia,
  • Seminarium pt:"Bezpieczeństwo pracy w środowisku przemysłowym", Organizatorzy: Zakłady Badań i Atestacji ZETOM, Wydział Inżynierii Materiałowej i Metalurgii Katedra Inżynierii Produkcji Politechniki Śląskiej, Expo Silesia.

Targom towarzyszył również Salon Technologii i Materiałów Kompozytowych KOMPOZYTmeeting oraz kolejna odsłona seminarium pt.: "Materiały Kompozytowe w Przemyśle Motoryzacyjnym i Lotnictwie",organizowanego przez Wydział Inżynierii Materiałowej Politechniki Śląskiej, Polskie Towarzystwo Materiałów Kompozytowych oraz firmę Expo Silesia. Ciekawym spotkaniem były również I Branżowe Warsztaty Eksperckie organizowane przez Polski Klaster Technologii Kompozytowych.

Nowością podczas Targów INDUSTRYmeeting był Salon Logistyki i Magazynowania w Przemyśle LOGISTEX, którego celem jest połączenie innowacyjności z logistyką oraz właśnie branżą przemysłową. W drugim dniu targów, w ramach Salonu Logistex, odbyły się spotkanie branżowe organizowane przez Klaster Silesia Automotive & Advanced Manufacturing oraz Brytyjsko-Polską Izbę Handlową pt. "Zapewnienie ciągłości w międzynarodowych łańcuchach dostaw a BREXIT”.

W tym samym czasie odbyła się również premierowa edycja Targów ExpoSEALING, która skupiła producentów oraz dystrybutorów uszczelnień, których rozwiązania techniczne są w stanie odpowiedzieć na zapotrzebowanie prawie wszystkich branż przemysłowym w Polsce.

Również premierowo zagościła u nas V edycja Gali Nagród Polskiej Branży Druku 3D. Jest to wydarzenie organizowane przy współpracy Centrum Druku 3D oraz Centrum Targowo-Konferencyjnego Expo Silesia. Po raz pierwszy miało charakter otwarty dla osób z wybranych gałęzi przemysłu, a podczas Gali rozstrzygnięte zostały Mistrzostwa Polski w Druku 3D.

Nad jakością targów czuwało liczne grono silnych Partnerów: instytucji branżowych, uczelni wyższych  i mediów, którzy wspierają rozwój wydarzenia oraz dbają o jego aspekt merytoryczny.Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij