Dyrektor Instytutu: prof. dr inż. Zbigniew Śmieszek
tel. : 32 23 80 300
imn@imn.gliwice.pl, zbigniews@imn.gliwice.pl

Zastępca Dyrektora, Dyrektor ds. Metalurgii: dr inż. Andrzej Chmielarz, prof. IMN
tel. : 32 23 80 700
imn@imn.gliwice.pl, andrzejch@imn.gliwice.pl

Zastępca Dyrektora, Dyrektor ds. Przetwórstwa i Inżynierii Materiałowej: dr inż. Wojciech Głuchowski
tel. : 32 23 80 442
imn@imn.gliwice.pl, wojciech.gluchowski@imn.gliwice.pl

Główna Księgowa: mgr Jolanta Podczaszyńska
tel. : 32 23 80 225
jolanta.podczaszynska@imn.gliwice.pl

Sekretarz Instytutu: mgr inż. Alicja Folek, MBA
tel. : 32 23 80 522
alicjaf@imn.gliwice.pl

Dyrektor Oddziału Metali Lekkich w Skawinie: dr inż. Andrzej Kłyszewski, prof. IMN
tel. : 12 276 40 88 w.32
aklyszewski@imn.skawina.pl

Dyrektor Oddziału IMN w Legnicy: dr inż. Ryszard Chamer, prof. IMN
tel. : 76 850 55 00
ilg@imn.gliwice.pl

Dyrektor Oddziału IMN w Poznaniu (CLAiO) : dr inż. Maciej Kopczyk, prof. IMN
tel. : 61 279 78 00
maciej.kopczyk@claio.poznan.pl


Kierownik Zakładu Surowców Mineralnych i Utylizacji Odpadów:
dr inż. Andrzej Wieniewski, prof. IMN
tel. : 32 23 80 638
andrzejw@imn.gliwice.pl

Kierownik Zakładu Hutnictwa: mgr inż. Grzegorz Krawiec
tel. : 32 23 80 366
grzegorzk@imn.gliwice.pl

Kierownik Zakładu Hydrometalurgii: dr inż.Katarzyna Leszczyńska-Sejda
tel. : 32 23 80 657
kasial@imn.gliwice.pl

Kierownik Zakładu Ochrony Środowiska: dr inż. Jan Mrozowski
tel. : 32 23 80 267
janmr@imn.gliwice.pl

Kierownik Zakładu Chemii Analitycznej: dr inż. Tadeusz Gorewoda
tel. : 32 23 80 278
tadeuszg@imn.gliwice.pl

Kierownik Zakładu Technologii Przetwórstwa Metali i Stopów: dr inż. Barbara Juszczyk
tel. : 32 23 80 552
barbaraj@imn.gliwice.pl

Kierownik Zakładu Materiałów Funkcjonalnych: dr hab. Aleksandra Kolano-Burian, prof. IMN
tel. : 32 238 02 51
olak@imn.gliwice.pl

Kierownik Zakładu Materiałów Proszkowych i Kompozytowych: dr Adriana Wrona
tel. : 32 23 80 632
adrianaw@imn.gliwice.pl


Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij