IMN
Biuletyn Informacji Publicznej

Dyrektor:  dr inż. Barbara Juszczyk
tel. 32 23 80 300
e-mail imn@imn.gliwice.pl, barbara.juszczyk@imn.gliwice.pl 

Dyrektor ds. Metalurgii: dr inż. Andrzej Chmielarz, prof. IMN
tel. 32 23 80 700
e-mail imn@imn.gliwice.pl, andrzej.chmielarz@imn.gliwice.pl 

Dyrektor ds. Przetwórstwa i Inżynierii Materiałowej: dr inż. Wojciech Głuchowski
tel. 32 23 80 442
e-mail imn@imn.gliwice.pl, wojciech.gluchowski@imn.gliwice.pl

Główna Księgowa: mgr Jolanta Podczaszyńska
tel. 32 23 80 225
e-mail jolanta.podczaszynska@imn.gliwice.pl

Sekretarz Instytutu: mgr inż. Alicja Folek, MBA
tel. 32 23 80 522
e-mail alicja.folek@imn.gliwice.pl

Dział Kadr i Koordynacji Obsługi
Kierownik: mgr Renata Lewandowska
tel. 32 23 80 492

e-mail renata.lewandowska@imn.gliwice.pl


Główny Specjalista Przetwórstwa i Infrastruktury: mgr inż. Łukasz Wierzbicki

tel. 32 23 80 740

e-mail lukasz.wierzbicki@imn.gliwice.pl

 

Dyrektor Oddziału Metali Lekkich w Skawinie: dr inż. Andrzej Kłyszewski, prof. IMN
tel. 12 276 40 88
e-mail aklyszewski@imn.skawina.pl

Dyrektor Oddziału IMN w Legnicy:  mgr Krzysztof Skóra
tel. 76 850 55 00
e-mail sekretariat.ilg@imn.gliwice.pl

Dyrektor Oddziału IMN w Poznaniu - Centralnego Laboratorium Akumulatorów i Ogniw: dr inż. Maciej Kopczyk, prof. IMN
tel. 61 279 78 95
e-mail maciej.kopczyk@claio.poznan.pl

Pełnomocnik Dyrektora IMN ds. Współpracy z Nauką i Przemysłem: prof. dr inż. Zbigniew Śmieszek
tel. 32 23 80 550, fax: 32 231 69 33
e-mail zbigniew.smieszek@imn.gliwice.pl

Zakład Przeróbki Surowców Mineralnych i Utylizacji Odpadów
Kierownik Zakładu: dr inż. Andrzej Wieniewski, prof. IMN
tel. 32 23 80 638
e-mail andrzej.wieniewski@imn.gliwice.pl

Zakład Hutnictwa
Kierownik Zakładu: mgr inż. Grzegorz Krawiec
tel. 32 23 80 366
e-mail grzegorz.krawiec@imn.gliwice.pl

Zakład Hydrometalurgii
Kierownik Zakładu: dr inż. Katarzyna Leszczyńska-Sejda
tel. 32 23 80 657
e-mail katarzyna.leszczynska@imn.gliwice.pl

Zakład Ochrony Środowiska
Kierownik Zakładu: dr inż. Jan Mrozowski
tel. 32 23 80 629
e-mail jan.mrozowski@imn.gliwice.pl

Zakład Chemii Analitycznej
Kierownik Zakładu: dr inż. Tadeusz Gorewoda
tel. 32 23 80 278
e-mail tadeusz.gorewoda@imn.gliwice.pl

Zakład Technologii Przetwórstwa Metali i Stopów
Kierownik Zakładu: dr inż. Joanna Kulasa
tel. 32 23 80 711
e-mail joanna.kulasa@imn.gliwice.pl

Zakład Materiałów Funkcjonalnych
Kierownik Zakładu: dr hab. Aleksandra Kolano-Burian, prof.IMN
tel. 32 23 80 251
e-mail aleksandra.kolano@imn.gliwice.pl

Zakład Materiałów Proszkowych i Kompozytowych
Kierownik Zakładu: dr hab. Adriana Wrona
tel. 32 23 80 632
e-mail adriana.wrona@imn.gliwice.pl

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij