p.o. Dyrektor:  dr inż. Andrzej Chmielarz, prof. IMN
tel.: 32 23 80 700
imn@imn.gliwice.pl, andrzej.chmielarz@imn.gliwice.pl 

Dyrektor ds. Metalurgii: dr inż. Andrzej Chmielarz, prof. IMN
tel.: 32 23 80 700
imn@imn.gliwice.pl, andrzej.chmielarz@imn.gliwice.pl 

Dyrektor ds. Przetwórstwa i Inżynierii Materiałowej: dr inż. Wojciech Głuchowski
tel.: 32 23 80 442
imn@imn.gliwice.pl, wojciech.gluchowski@imn.gliwice.pl

Główna Księgowa: mgr Jolanta Podczaszyńska
tel.: 32 23 80 225
jolanta.podczaszynska@imn.gliwice.pl

Sekretarz Instytutu: mgr inż. Alicja Folek, MBA
tel.: 32 23 80 522
alicja.folek@imn.gliwice.pl

Dział Kadr i Koordynacji Obsługi IMN
Kierownik: mgr Zdzisława Bratek
tel.: 32 23 80 420

zdzislawa.bratek@imn.gliwice.pl

 

Dyrektor Oddziału Metali Lekkich w Skawinie: dr inż. Andrzej Kłyszewski, prof. IMN
tel.: 12 276 40 88
aklyszewski@imn.skawina.pl

Dyrektor Oddziału IMN w Legnicy:  dr inż. Ryszard Chamer, prof. IMN
tel.: 76 850 55 00,
sekretariat.ilg@imn.gliwice.pl

Dyrektor Oddziału IMN w Poznaniu - Centralnego Laboratorium Akumulatorów i Ogniw: dr inż. Maciej Kopczyk, prof. IMN
tel.: 61 879 05 17
maciej.kopczyk@claio.poznan.pl

Zakład Przeróbki Surowców Mineralnych i Utylizacji Odpadów
Kierownik Zakładu: dr inż. Andrzej Wieniewski, prof. IMN
tel.: 32 23 80 638
andrzej.wieniewski@imn.gliwice.pl

Zakład Hutnictwa
Kierownik Zakładu: mgr inż. Grzegorz Krawiec
tel.: 32 23 80 366
grzegorz.krawiec@imn.gliwice.pl

Zakład Hydrometalurgii
Kierownik Zakładu: dr inż. Katarzyna Leszczyńska-Sejda
tel.: 32 23 80 657
katarzyna.leszczynska@imn.gliwice.pl

Zakład Ochrony Środowiska
Kierownik Zakładu: dr inż. Jan Mrozowski
tel. 32 23 80 629
jan.mrozowski@imn.gliwice.pl

Zakład Chemii Analitycznej
Kierownik Zakładu: dr inż. Tadeusz Gorewoda
tel.: 32 23 80 278
tadeusz.gorewoda@imn.gliwice.pl

Zakład Technologii Przetwórstwa Metali i Stopów
Kierownik Zakładu: dr inż. Barbara Juszczyk
tel. 32 23 80 552
barbara.juszczyk@imn.gliwice.pl

Zakład Materiałów Funkcjonalnych
Kierownik Zakładu: dr hab. Aleksandra Kolano-Burian,prof.IMN
tel.: 32 23 80 251
aleksandra.kolano@imn.gliwice.pl

Zakład Materiałów Proszkowych i Kompozytowych
Kierownik Zakładu: dr Adriana Wrona
tel.: 32 23 80 632
adriana.wrona@imn.gliwice.pl

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij