IMN
Unia Europejska flaga
Biuletyn Informacji Publicznej

Dyrektor Instytutu:  dr inż. Barbara Juszczyk
tel. 32 23 80 300
e-mail barbara.juszczyk@imn.lukasiewicz.gov.pl 

Zastępca Dyrektora ds. Badawczych i Komercjalizacji: dr Wojciech Burian
tel. 32 23 80 212

e-mail wojciech.burian@imn.lukasiewicz.gov.pl

Zastępca Dyrektora ds. Finansowych i Operacyjnych: mgr Zbigniew Potem
tel. 32 23 80 400
e-mail zbigniew.potem@imn.lukasiewicz.gov.pl

Dyrektor Centrum Metalurgii: dr inż. Andrzej Chmielarz
tel. 32 23 80 700
e-mail andrzej.chmielarz@imn.lukasiewicz.gov.pl 

Dyrektor Centrum Przetwórstwa i Inżynierii Materiałowej: dr inż. Wojciech Głuchowski
tel. 32 23 80 442
e-mail wojciech.gluchowski@imn.lukasiewicz.gov.pl

Główna Księgowa: mgr Jolanta Podczaszyńska
tel. 32 23 80 225
e-mail jolanta.podczaszynska@imn.lukasiewicz.gov.pl

Dyrektor Departamentu Wsparcia Badań, Organizacji i Komercjalizacji: mgr inż. Alicja Folek, MBA
tel. 32 23 80 522
e-mail alicja.folek@imn.lukasiewicz.gov.pl

Dyrektor Departamentu HR: mgr Renata Lewandowska
tel. 32 23 80 492

e-mail renata.lewandowska@imn.lukasiewicz.gov.pl


Dyrektor Departamentu Operacyjnego: mgr inż. Łukasz Wierzbicki

tel. 32 23 80 740

e-mail lukasz.wierzbicki@imn.lukasiewicz.gov.pl

 

Dyrektor Oddziału w Skawinie: dr inż. Andrzej Kłyszewski
tel. 12 276 40 88
e-mail aklyszewski@imn.lukasiewicz.gov.pl

Dyrektor Oddziału w Legnicy:  mgr Krzysztof Skóra
tel. 76 850 55 00
e-mail sekretariat@imn.lukasiewicz.gov.pl

Dyrektor Oddziału w Poznaniu: prof. dr hab. inż. Grzegorz Lota
tel. 61 279 78 95
e-mail grzegorz.lota@imn.lukasiewicz.gov.pl

Centrum Przeróbki Surowców Mineralnych
Dyrektor Centrum: mgr inż. Łukasz Skrzypiec
tel. 32 2380 638, tel. kom. 607 095 666, e-mail lukasz.skrzypiec@imn.lukasiewicz.gov.pl

Centrum Hutnictwa
Dyrektor Centrum: mgr inż. Grzegorz Krawiec
tel. 32 23 80 366
e-mail grzegorz.krawiec@imn.lukasiewicz.gov.pl

Centrum Hydroelektrometalurgii
Dyrektor Centrum: dr hab. inż. Katarzyna Leszczyńska-Sejda
tel. 32 23 80 657
e-mail katarzyna.leszczynska-sejda@imn.lukasiewicz.gov.pl

Centrum Ochrony Środowiska
Dyrektor Centrum: dr inż. Jan Mrozowski
tel. 32 23 80 629
e-mail jan.mrozowski@imn.lukasiewicz.gov.pl

Centrum Chemii Analitycznej
Dyrektor Centrum: dr inż. Tadeusz Gorewoda
tel. 32 23 80 278
e-mail tadeusz.gorewoda@imn.lukasiewicz.gov.pl

Centrum Zaawansowanych Technologii Materiałowych
Dyrektor Centrum: dr inż. Joanna Kulasa
tel. 32 23 80 711
e-mail joanna.kulasa@imn.lukasiewicz.gov.pl

Centrum Materiałów Funkcjonalnych
Dyrektor Centrum: dr hab. Aleksandra Kolano-Burian
tel. 32 23 80 251
e-mail aleksandra.kolano-burian@imn.lukasiewicz.gov.pl

Centrum Materiałów Proszkowych i Kompozytowych
Dyrektor Centrum: dr hab. Adriana Wrona
tel. 32 23 80 632
e-mail adriana.wrona@imn.lukasiewicz.gov.pl

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij