IMN
Biuletyn Informacji Publicznej

W dniach 13-15 listopada br. odbył się Warsaw Industry Week 2019, czyli Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych. Producenci i dystrybutorzy z branży maszyn do obróbki metali, drewna, obrabiarek skrawających, obrabiarek CNC, maszyn do cięcia laserem i wodą, tokarek, systemów CAD/CAM, oprogramowania dla przemysłu, automatyki i robotyki w zakładach przemysłowych i produkcyjnych, narzędzi pomiarowych i metrologii przemysłowej, inżynierii utrzymania ruchu, lakiernictwa przemysłowego, osprzętu spawalniczego przedstawiali swoją ofertę dla przemysłu. 

Sieć Badawcza Łukasiewicz reprezentowana była przez: Instytut Metali Nieżelaznych, Instytut Napędów i Maszyn Elektrycznych KOMEL, Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego, PORT oraz Instytut Technologii Elektronowej. 

Przedstawiciele Łukasiewicz – IMN prezentowali rozwiązania Instytutu m.in. w dziedzinie materiałów magnetycznie miękkich, spoiw do lutowania w postaci folii amorficznych i materiałów stykowych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się certyfikowane materiały odniesienia, a także analizy chemiczne. 

377 wystawców zlokalizowanych w 11 salonach tematycznych zaprezentowało nowości i rozwiązania z wszystkich kluczowych sektorów przemysłu rozwijających się w Polsce. Na trzy dni targowe Warsaw Expo stało się miejscem spotkania nauki z biznesem.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij