Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ

IMN na Targach IFAT 2018 w Monachium


W dniach 14-18 maja w centrum wystawienniczym Messe München w Monachium odbyły się Targi IFAT 2018, gdzie zaprezentowało się ponad  3 300 wystawców z blisko 60 krajów. Tegoroczna edycja obejmowała m.in.: szeroko rozumianą gospodarkę wodą (dystrybucja, oczyszczanie, pomiary, kontrole i technologie), gospodarkę odpadami i recykling. Targi odwiedziło 140 000 odwiedzających ze 160 krajów świata.   

Na IFAT 2018 swoją ofertę zaprezentowały firmy z Klastra Gospodarki Odpadowej i Recyklingu, w tym m.in.: Instytut Metali Nieżelaznych, Protechnika Łuków, Polblume, Wastech-recycling, Grajan, Karat Elektro Recykling, Nicrometal oraz Stal-Car.

IFAT to najważniejsze w Europie oraz jedne z najważniejszych na świecie targi w branży ochrony środowiska. W odbywającym się co dwa lata wydarzeniu biorą udział naukowcy, producenci sprzętu, wykonawcy i inwestorzy z całego świata. 

Więcej informacji na stronie targów IFAT: https://www.ifat.de/.

Zobacz galerię zdjęć.

 

Stoisko Klastra zostało współfinansowaniu ze środków UE w związku z realizacją projektu pn. „Umiędzynarodowienie Klastra Gospodarki Odpadowej i Recyklingu poprzez partnerów Klastra i wprowadzenie na rynki zagraniczne nowych ekoproduktów” , realizowanego w ramach Działania 2.3. „Proinnowacyjne usługi dla przedsiębiorstw” Poddziałania 2.3.3 Umiędzynarodowienie Krajowych Klastrów Kluczowych Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij