Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ

Malvern Panalytical i Instytut Metali Nieżelaznych w Gliwicach mają przyjemność zaprosić wszystkich obecnych oraz przyszłych użytkowników spektrometrów rentgenowskich a także osoby zainteresowane tematyką XRF na seminarium pt. Spektrometria XRF w teorii i praktyce, które odbędzie się w Ustroniu w dniach 20-22 maja 2019.  

Seminarium prowadzone będzie przez wiodących naukowców w dziedzinie techniki XRF z polskich instytucji naukowych oraz wykwalifikowanych specjalistów Malvern Panalytical.  

Do dyspozycji uczestników przeznaczone będą spektrometry XRF, notebooki z oprogramowaniem analitycznym a każdy z uczestników otrzyma podręcznik Spektrometria XRF – wprowadzenie do podstawowych zagadnień oraz certyfikat ukończenia szkolenia.  

Celem seminarium jest rozpowszechnianie wiedzy zarówno teoretycznej jak i praktycznej w zakresie przygotowania prób, analizy XRF, kalkulacji wpływów matrycowych, tematyki związanej ze źródłami błędów a także wymiana doświadczeń pomiędzy użytkownikami różnych typów spektrometrów rentgenowskich.  

Gorąco zachęcamy Państwa do udziału w seminarium.  

Organizacja

Seminarium odbędzie się w Hotelu Diament w Ustroniu. Koszt udziału w seminarium wynosi 1200 PLN netto i obejmuje koszty wyżywienia oraz materiały szkoleniowe. 

Osobą odpowiedzialną za rezerwacje i sprawy organizacyjne jest Katarzyna Stepaniuk.

Zgłoszenia uczestnictwa prosimy kierować na adres: katarzyna.stepaniuk@panalytical.com lub telefonicznie: 22 863 20 09 w godz. 9.00 – 17.00 do dnia 10.05.2019.  

Szczegółowy program seminarium wraz z niezbędnymi informacjami oraz potwierdzeniem rezerwacji prześlemy Państwu w późniejszym terminie po zarejestrowaniu Państwa zgłoszenia.
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij