PANalytical B.V. i Instytut Metali Nieżelaznych w Gliwicach mają przyjemność zaprosić wszystkich obecnych oraz przyszłych użytkowników spektrometrów rentgenowskich a także osoby zainteresowane tematyką XRF na seminarium pt. Spektrometria XRF w teorii i praktyce, które odbędzie się w Ustroniu w dniach 10-11 października 2017.

Seminarium prowadzone będzie przez wiodących naukowców w dziedzinie techniki XRF z polskich instytucji naukowych oraz wykwalifikowanych specjalistów PANalytical.

Do dyspozycji uczestników przeznaczone będą spektrometry XRF, stapiarka elektryczna, notebooki z oprogramowaniem analitycznym. Każdy z uczestników otrzyma podręcznik Spektrometria XRF – wprowadzenie do podstawowych zagadnień oraz certyfikat ukończenia szkolenia.

Celem seminarium jest rozpowszechnianie wiedzy zarówno teoretycznej jak i praktycznej w zakresie przygotowania prób, analizy XRF, kalkulacji wpływów matrycowych, tematyki związanej ze źródłami błędów a także wymiana doświadczeń pomiędzy użytkownikami różnych typów spektrometrów rentgenowskich.

Gorąco zachęcamy Państwa do udziału w seminarium.

Organizacja
Seminarium odbędzie się w Hotelu Diament w Ustroniu.
Koszt udziału w seminarium wynosi 1200 PLN netto i obejmuje koszty wyżywienia oraz materiały szkoleniowe.
Osobą odpowiedzialną za rezerwacje i sprawy organizacyjne jest Katarzyna Stepaniuk.
Zgłoszenia uczestnictwa prosimy kierować na adres: katarzyna.stepaniuk@panalytical.com
lub telefonicznie: 22.8632009 w godz. 9.00 – 17.00 do dnia 25.09.2017.
Szczegółowy program seminarium wraz z niezbędnymi informacjami oraz potwierdzeniem rezerwacji prześlemy Państwu w późniejszym terminie po zarejestrowaniu Państwa zgłoszenia.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij