IMN
Unia Europejska flaga
Biuletyn Informacji Publicznej
Instytut Metali Nieżelaznych i Krajowe Centrum Badań i Aplikacji Innowacyjnych Materiałów Metalicznych i Ceramicznych mają zaszczyt zaprosić na seminarium, które odbędzie się w Wiśle w Hotelu „STOK” w dniach 27 – 29 września 2011.

Podczas seminarium zostaną przedstawione możliwości technologiczno – badawcze utworzonego Centrum oraz wyniki badań realizowanych z wykorzystaniem nowej infrastruktury. Prowadzone badania mają priorytetowe znaczenie dla polskiej gospodarki i są związane z opracowaniem innowacyjnych materiałów i technologii przeznaczonych głównie dla sektora chłodnictwa i klimatyzacji, elektroniki, energoelektroniki, elektrotechniki i motoryzacji.
We wrześniu br. Instytut Metali Nieżelaznych kończy realizację projektu związanego z utworzeniem Krajowego Centrum Badań i Aplikacji Innowacyjnych Materiałów Metalicznych i Ceramicznych (POIG.02.02.00-00-015/08). Projekt ten jest współfinansowany w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, priorytet 2 „Infrastruktura sfery B+R”, działanie 2.2.
Istotą projektu była konsolidacja środowiska naukowego oraz stworzenie wspólnego zaplecza badawczo-technologicznego dla jednostek naukowych, w celu prowadzenia badań na światowym poziomie w zakresie inżynierii materiałowej, ukierunkowanych na zastosowanie w gospodarce. W skład utworzonego Centrum wchodzą: Instytut Metali Nieżelaznych, Wydział Inżynierii Materiałowej Politechniki Warszawskiej oraz Instytut Fizyki PAN.

Szczegółowy program seminarium w załączniku
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij