IMN
Unia Europejska flaga
Biuletyn Informacji Publicznej

Mgr inż. Adrian Radoń po raz drugi stypendystą Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego!


Mgr inż. Adrian Radoń znalazł się w nielicznym gronie 217 stypendystów (na 1835 wniosków osób spełniających warunki konkursowe), którzy otrzymali stypendium dla wybitnych młodych naukowców w 2021 roku. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Mr inż. Adrian Radoń jest  absolwentem Wydziału Mechanicznego Technologicznego oraz doktorantem na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Prowadzi badania związane z syntezą nanocząstek i opisem ich właściwości magnetoelektrycznych. Był uczestnikiem programu „Najlepsi z najlepszych! 3.0”, a także  stypendystą MNiSW za wybitne osiągnięcia w roku akademickim 2017/2018.

Najważniejszym projektem mgr. inż. Adriana Radonia prowadzonym w ramach Dotacji Celowej – Doskonałość Naukowa jest projekt: „Właściwości magneto-dielektryczne hybrydowych warstw organiczno-nieorganicznych o potencjale aplikacyjnym w usuwaniu smogu elektromagnetycznego”. Celem projektu jest uzyskanie nowej wiedzy, przetestowanie metod syntezy i opracowanie technologii wytwarzania materiałów o wysokim potencjale aplikacyjnym z uwagi na absorpcję promieniowania elektromagnetycznego.

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij